Slide

Sądzisz, że pasujesz do naszego zespołu?

Wyślij nam swoje CV i opisz siebie i to jak widzisz naszą ewentualną współpracę. Jeżeli będziemy rekrutować w przyszłości, z pewnością uwzględnimy Twoją aplikację.

Obecnie rekrutujemy:

Rekrutujemy kierowców C+E, którzy spełniają nasze wymagania.

Czego potrzebujemy od Ciebie?
– posiadania niezbędnych dokumentów (prawo jazdy, kurs na przewóz rzeczy)
– uczciwości i odpowiedzialności
– chęci do pracy
– otwarcia na kierunek rosyjski
– umiejętności / chęci do stosowania programu telematycznego

Co oferujemy?
– pracę w pewnej i stabilnej firmie
– dobre warunki płacowe
– systemy pracy 3/1 i 4/1
– nowe pojazdy, przypisane do jednego kierowcy
– doświadczonych dyspozytorów, którzy umiejętnie i bezpiecznie poprowadzą do celu

Oferujemy możliwość przyuczenia. Zapraszamy młodych kierowców do szkolenia w transporcie międzynarodowym. Nasi doświadczeni kierowcy nauczą Cię jak jeździć.

Opis stanowiska:

– Planowanie i ustalanie tras, optymalizowanie kosztów
– Nadzór nad przebiegiem trasy i pracy kierowców
– Nadzór nad dokumentacją realizowanych zleceń
– Dbałość o jakość i terminowość dostaw

Wymagania:
– Konieczna znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym i rosyjskiego w stopniu komunikatywnym
– Mile widziany także podstawowy język niemiecki
– Zaangażowanie, dobra organizacja pracy i dyspozycyjność
– Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
– Umiejętność radzenia sobie z wieloma wyzwaniami jednocześnie
– Umiejętność pracy pod presją czasu, podejmowania szybkich decyzji
– Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu transportu międzynarodowego oraz doświadczenie

Co oferujemy:
– Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
– Rozwój wiedzy i kompetencji
– Bardzo dobre warunki umowy
– Bardzo dobre warunki pracy